Obozy odchudzające Amituru

Dlaczego warto wybrać obóz odchudzający Amituru?

 Organizujemy je już od 2004 roku – to już 20 lat – Biuro Amitur wprowadziło takie obozy na polski rynek.  Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do doboru kadry na naszych obozach – jest ona przeszkolona do pracy z dziećmi z nadwagą i otyłością.

Na naszych obozach oferujemy dzieciom i młodzieży dietę o nieco obniżonej kaloryczności i o niskim indeksie glikemicznym, nie powodującą wysokich skoków glukozy, co jest ważne dla dzieci z insulinoopornością . Organizujemy również naszym obozowiczom spotkania z dietetykiem, który przekazuje im w ciekawy sposób wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i sposobów odchudzania nie prowadzących do efektu jojo.

Nasze grupy obozowe są jednorodne – wszyscy się odchudzają lub poprawiają swoją kondycję. Dzięki temu obozowicze nie są narażeni na docinki ze strony dzieci realizujących inny rodzaj obozu, np. taneczny lub sportowy, gdzie przeważają osoby bardzo szczupłe. Dzieci mogą nawiązać świetny kontakt z rówieśnikami borykającymi się ze zbędnymi kilogramami i, co najważniejsze, nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Link do reportażu TVN z naszego zimowego obozu w Zwardoniu:  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polskie-dzieci-najgrubsze-w-europie,157217.html

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ – BIURO TURYSTYCZNE AMITUR ISTNIEJE od 1990r – TO JUŻ 34 LATA !

Obozy w 2024r odbędą się według zaleceń zawartych w:

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

(plik pdf)

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.