2019 LATO: Aktywny obóz kondycyjno-odchudzający w Wiśle

W tym roku po raz trzeci zapraszamy Was na AKTYWNY OBÓZ KONDYCYJNO – ODCHUDZAJĄCY do Wisły, do Pensjonatu „Uśmiech”. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i WiFi. Basen letni przy Pensjonacie! W programie obozu HIT – całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (bilet wstępu wliczony w cenę obozu). Oprócz tego zajęcia różnorodne odchudzająco-kondycyjne – fitness, elementy tańca, stretching, aerobik, gimnastyka, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki, zawody sportowe, wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek, do Aquaparku w hotelu „Gołębiewski”, wycieczki piesze malowniczymi, łatwymi szlakami Beskidu Śląskiego oraz super zabawa w gronie rówieśników od rana do nocy :). W Wiśle przygotowaliśmy dla Was dwa czternastodniowe turnusy: 14.07-27.07; 28.07-10.08.2019 w cenie  1940 zł/osobę.

„Uśmiech” to uroczy pensjonat w Wiśle zlokalizowany w malowniczej dolinie potoku Malinka. Już sama nazwa pensjonatu zapowiada, że tu spędzicie wakacje w miłej, beztroskiej atmosferze, wśrod życzliwych ludzi.

Położenie pensjonatu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno latem, jak i zimą – latem blisko stąd do szlaków turystycznych a zimą bliskie sąsiedztwo (200m) zespołu pięciu wyciągów narciarskich (Cieńków i Klepki) sprawia, że pensjonat jest świetnym miejscem dla amatorów sportów zimowych.

W odległości ok. 1000 m od ośrodka znajduje się nowa skocznia narciarska im. Adama Małysza.

Wisła posiada 150 km malowniczych, łagodnych szlaków turystycznych, którymi można przewędrować całą Wisłę i okolicę. Miasto stanowi idealną bazę wypadową na Czantorię (995m n.p.m.), Stożek (978m n.p.m.), Trzy Kopce Wiślańskie (803 m n.p.m.) oraz na Baranią Górę (1220m n.p.m.). Na szczycie tej ostatniej znajduje się wieża widokowa, z której przy dobrej widoczności widać nawet Tatry.

Pensjonat posiada 24 pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT oraz dostępem do bezprzewodowego Internetu WiFi . Pokoje 4-osobowe to pokoje typu studio składające się z dwóch pomieszczeń. 

Do dyspozycji Gości pensjonat posiada:

 • basen letni o wymiarach 8,2 x 3,7 m
 • taras widokowy,
 • zadaszone ognisko z szałasem,
 • salę bilardową,
 • boisko do koszykówki i siatkówki.

WYŻYWIENIE:

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka. 

Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu.

Dzieci, które nie mają problemów z nadwagą a chcą uczestniczyć w obozie, mogą wybrać wyżywienie normalnokaloryczne.

Dieta wegetariańska za dopłatą 130 zł, dieta eliminacyjna (np. bez glutenu lub laktozy) dopłata 195 zł.

KADRA: 

wychowawcy, instruktorzy WF, dietetyk 

PROGRAM: 

  • zajęcia odchudzająco-kondycyjne – minimum 2,5 godziny dziennie 
   • na sali gimnastycznej (zajęcia fitness, elementy tańca, aerobik, gimnastyka, stretching), 
   • gry zespołowe i zabawy na boiskach,
   • Nordic Walking,

 

 • wycieczki piesze niezbyt trudnymi ale malowniczymi szlakami Beskidu Śląskiego 
 • wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze – całodniowe szaleństwo na najlepszych w Polsce, dorównujących tym w niemieckim Heide Parku Rollercoasterach. Na powierzchni 26 hektarów znajduje się tu ok. 60 różnego rodzaju atrakcji,które dostarczą nam niezłego dreszczyku emocji. Park jest podzielony na trzy strefy – bajkową, familijną i ekstremalną. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie – Świetna zabawa gwarantowana!Pokaż wszystkim, że się nie boisz! Podejmij wyzwanie  i odwiedź największy Park Rozrywki w Polsce Energylndia

Do wyboru masz:
Mayan – Roller Coaster w strefie ekstremalnej! Prędkość jaką osiągają wagoniki to 80 km/h, przy tym aż 5 inwersji sprawi, że przeciążenia dochodzić będą do prawie 5G !!! Wysokość konstrukcji – 33 metry. 
Speed Water Coaster – Nowość roku 2017! Wysokość konstrukcji wyniesie ponad 60 metrów, a prędkość ponad 110 km/h – przy czym w połączeniu w efektem wodnym – wrażenia będą jeszcze bardziej spotęgowane. 
 Formuła – Premierowy Roller Coaster roku 2016, z magnetycznym systemem napędu „wystrzeliwuje” wagoniki niczym pocisk, z przyspieszeniem prawie 4 G; Początkowy rozpęd sięga nawet 100 km/h i jest uzyskiwany w przeciągu 2 sekund,  średnia prędkość wynosi 80 km/h. Wysokość tej konstrukcji wynosi 25 metrów,   Dragon Roller-Coaster, sięga wysokości prawie 20 metrów 
(7 piętro w wieżowcu!!!). Prędkość 75 km/h i przeciążenia dochodzące do prawie 3,5 G.
Energuś – familijny Roller Coaster; wysoki na 13 metrów, osiąga prędkość blisko 50 km/h, pozwala odczuć przeciążenia

wycieczka autokarowa do Ustronia, zwiedzanie Leśnego Parku Niespodzianek – sokolarnia, sowiarnia, aleja bajkowa

  • 1,5 godziny zabawy w Aquaparku „Tropikana” w hotelu „Gołębiewski” w Wiśle – a w nim m.in. zjeżdzalnia 5-torowa 550 metrowa, zjeżdzalnia dla odważnych „cebula”, basen pływacki, basen rekreacyjny z falą i biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno-powietrzny, jacuzzi, sauna, jaskinia solna, strefa sportu i wiele innych atrakcji 

 

  • wjazd kolejką linową na górę Cieńków, przejście Pętlą Cieńkowską do skoczni narciarskiej im. Adama Małysza

 

 • dyskoteki, gry i zabawy, konkursy, występy, wieczór kabaretowy, „Mam talent”, ognisko, podchody,
 • w dni z ciepłą pogodą – gimnastyka i relaks w basenie odkrytym obok Pensjonatu
 • zawody sportowe, turnieje, zabawy integracyjne, piżama party, wybory Miss i Mister’a obozu, 
 • zajęcia z dietetykiem:
  • zasady zdrowego odżywiania i przebieg prawidłowego procesu odchudzania
  • jak radzić sobie z nałogiem kompulsywnego jedzenia
  • zdrowe przekąski na co dzień
  • jak za pomocą diety poprawić wygląd skóry, włosów i paznokci

TERMINY I CENA:

  1.  
TERMIN TURNUSU:Wiek uczestników

Cena turnusu
(bez dojazdu)

 

14.07 (niedziela) – 27.07.2019 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

9-16 lat

1940 

brak wolnych miejsc

28.07 (niedziela) – 10.08.2019 (sobota)

(14 dni, 13 nocl.)

 10-17 lat 1940 złmiejsca  tylko z dojazdem własnym lub linią warszawską

CENA OBOZU ZAWIERA: 

Noclegi w pokojach 2-3-4os. z łazienkami, wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną,  wykwalifikowanych instruktorów WF podczas zajęć na sali gimnastycznej, w basenie i na boiskach, sprzęt potrzebny do realizacji programu, przejazdy autokarem podczas wycieczek do Zatoru, Wisły i Ustronia, bilety wstępu do wszystkich odwiedzanych obiektów, w tym całodzienny bilet do Energylandii obejmujący korzystanie ze wszystkich atrakcji Parku, ubezpieczenie NNW na kwotę 10000 zł.

CENA NIE ZAWIERA:

dojazdu do Wisly

UWAGA: najbardziej ekstremalne atrakcje Energylandii (Apocalipto, Aztec Swing, Space Gun, Speed Water Coaster i Viking Rollercoaster) są dostępne dla dzieci od 12 lat i 140 cm wzrostu a Rollercoaster Mayan od 14 lat i 140 cm wzrostu – dzieci młodsze i niższe nie są na nie wpuszczane, ale jest dla nich mnóstwo innych urządzeń i atrakcji.

ZNIŻKI:

 • dla stałych klientów
  • drugi wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur – 25 zł
  • trzeci wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur – 50 zł
  • czwarty wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur – 75 zł
  • piąty i dalszy wyjazd na obóz, którego organizatorem jest Amitur – 100 zł
 • dla rodzeństwa – po 50 zł dla każdego z dzieci
 • dla dzieci z rodzin wielodzietnych (karta dużej rodziny) – 100 zł. W celu uzyskania tej zniżki konieczne jest przesłanie skanu karty dziecka.
 • przy wykupywaniu drugiego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2019 – 50 zł
 • przy wykupywaniu trzeciego turnusu obozu Amituru dla tego samego dziecka podczas lata 2019 – 75 zł
 • zniżka FIRST MINUTE za wczesną rezerwację i wpłatę zaliczki:
  • przy rezerwacji obozu do 14 lutego 2019 – zniżka 100 zł i obniżona wysokość zaliczki do 300 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 14 lutego – 28 lutego 2019 – zniżka 75 zł i obniżona wysokość zaliczki do 350 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 01 marca – 14 marca 2019 – zniżka 50 zł i obniżona wysokość zaliczki do 400 zł
  • przy rezerwacji obozu w dniach 15 marca – 31 marca 2019 – zniżka 25 zł i obniżona wysokość zaliczki do 450 zł
  • od 31 marca – cena bez zniżek First Minute i wysokość zaliczki 550 zł


Zniżki się sumują. Łączna zniżka nie może jednak przekroczyć 250 zł.

Dojazd:

własny lub zorganizowany, pod opieką wychowawców (dodatkowo płatny). 3 nitki dojazdowe (w nawiasie cena dojazdu w 2 strony):

I nitka dojazdowa: Warszawa (160), Koluszki (150 zł), Piotrków Tryb., Radomsko (140), Częstochowa (120 zł), Katowice (70 zł).

II nitka dojazdowa: Gdańsk (220 zł), Bydgoszcz (200 zł), Łódź (190 zł) na turnusie I i II nie będzie uruchomiona

III nitka dojazdowa: Poznań (200 zł), Leszno (190 zł), Wrocław (160 zł), Opole (150 zł) – na turnusie II nie będzie uruchomiona

Możliwe jest zabranie dziecka ze stacji pośrednich, przez które przejeżdża pociąg.
Dojazd I nitką dojazdową (z Warszawy) jest gwarantowany. Dojazd II i III nitką dojazdową dojdzie do skutku dla minimum 4 dzieci z całej trasy dojazdowej, t.j. np. dla 4 dzieci z Poznania, Leszna, Wrocławia i Opola łącznie.

Dojazd pociągiem pod opieką wychowawców. Dojazd z Warszawy bezpośrednim pociągiem, dojazd z Gdańska i Poznania pociągiem z przesiadką w Katowicach. Możliwy też dojazd w jedną stronę za połowę ceny.  Cena jest skalkulowana dla dzieci ze zniżką szkolną. Dzieci bez ważnej legitymacji szkolnej są zobligowane do uregulowania różnicy kosztu biletu normalnego i ulgowego u konduktora.

KONIECZNIE TRZEBA ZABRAĆ:

wygodne buty z usztywnioną kostką na piesze wycieczki, krem z filtrem, klapki na basen, strój kąpielowy, czepek, dres, strój gimnastyczny, podstemplowaną legitymację szkolną. Pensjonat nie zapewnia ręczników – należy zabrać własne.

Fakultatywne ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa

Niezgłoszenie się na imprezę lub wcześniejszy wyjazd, jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym (w przypadku wykupienia ubezpieczenia) lub niezależnie od przyczyn (bez wykupionego ubezpieczenia), nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia – jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz. Dlatego też zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa i wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej zabezpieczające 100% zwrot kosztów obozu w przypadku rezygnacji z wyjazdu lub wcześniejszego powrotu spowodowanego chorobą lub innym udokumentowanym wypadkiem losowym, którego nie można było przewidzieć. W wariancie podstawowym ubezpieczenia, oprócz choroby jest to szkoda w mieniu w następstwie kradzieży z włamaniem a także np. utrata pracy, kradzież dokumentów niezbędnych do realizacji podróży, kradzież pojazdu, otrzymanie wezwania do sądu, wyznaczenie daty egzaminu poprawkowego). W wariancie Max – inne udokumentowane przyczyny, w tym wydarzenia spowodowane zaostrzeniem choroby przewlekłej osoby ubezpieczonej lub członka rodziny.

Oferujemy następujące warianty ubezpieczeń:

 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu TU Europa w wariancie podstawowym, zapewniającym 100% zwrot kosztów obozu (bez dojazdu) w przypadku choroby lub udokumentowanego wypadku losowego, które to zdarzenie zaistniało do dnia rozpoczęcia obozu lub w trakcie trwania obozu, w cenie 54 zł  (można je wykupić w terminie do 7 dni od chwili rezerwacji obozu, jeśli do wyjazdu jest więcej, niż 30 dni lub do 3 dni od dnia rezerwacji obozu, jeśli do wyjazdu jest 30 lub mniej dni)
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu z obozu w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – następstwami choroby przewlekłej, które kosztuje 108 zł  (zwyżka składki 100%)
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu w wariancie MAX (zawiera rozszerzenie ubezpieczenia na wydarzenia spowodowane przez choroby przewlekłe dziecka lub innych członków rodziny które kosztuje 126 zł

Równocześnie uprzedzamy, że niezgłoszenie się na imprezę,  jeśli nie jest spowodowany chorobą lub udokumentowanym wypadkiem losowym lub wcześniejszy wyjazd z powodu choroby lub wypadku losowego (bez wykupionego ubezpieczenia) a również wcześniejszy wyjazd z powodu innych przyczyn (np. tęsknoty dziecka za rodzicami) nie jest podstawą do żądania od Biura Turystycznego AMITUR ekwiwalentu za niewykorzystane świadczenia – jest traktowane jak rezygnacja i Biuro w tym wypadku potrąca udokumentowane koszty, które zostały poniesione, zachowując prawo do roszczeń odszkodowawczych z tytułu utraconych korzyści, co w niektórych przypadkach może sięgnąć 100% wpłaconej kwoty za obóz.

Warunki ogólne ubezpieczeń kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu można pobrać spod poniższego linku:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji i Wcześniejszego Powrotu

 

ZWROTY KOSZTÓW DOJAZDU

Zwrot za rezygnację z dojazdu jest dokonywany przez Biuro w 100% do dnia wykupienia biletów, t.j. do 30 dni przed obozem i z potrąceniem 15% ceny dojazdu, jeśli rezygnacja z dojazdu zostanie zgłoszona po zakupie biletów.

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

Kliknij tu aby pobrać ofertę obozu w pliku pdf.

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy wybranym terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery: 22 825 22 16, 502-045-822 lub 695-045-822  a po godzinach pracy wyłącznie na telefon: 502-045-822

KAUCJA

Prawny opiekun uczestnika obozu odpowiada materialnie za szkody spowodowane przez uczestnika w obiekcie kolonijnym. Na poczet ewentualnych szkód zbierana jest przed wyjazdem obowiązkowa kaucja w wysokości 30 zł. O ile nie będzie szkód, kaucja jest zwracana w ostatnim dniu obozu.

Aby zarezerwować obóz należy kliknąć w tabelce poniżej czerwone słowo ZAREZERWUJ przy wybranym terminie obozu i wypełnić wszystkie rubryki formularza. Na końcu należy otworzyć i przeczytać warunki uczestnictwa, dopiero po tym uda się zarezerwować obóz. Po przejściu całej procedury rezerwacji można także wpłacić zaliczkę kartą kredytową lub błyskawicznym przelewem za pomocą bezpiecznego serwisu platnosci.pl. Osoby, które wolą dokonać wpłaty zaliczki tradycyjnym przelewem, mają na to 4 dni.

Osoby, które wolą dokonać rezerwacji telefonicznie, prosimy dzwonić w godzinach pracy Biura (10:00-17:00) na numery:  502-045-822 lub 695-045-822 a po godzinach pracy na telefon: 502-045-822

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.