2017 ZIMA: obóz odchudzająco-kondycyjny w Zakopanem

Na obozie w Zakopanem czeka na Was mnóstwo zimowych aktywności i zabawy. Spróbujecie swoich sił w narciarstwie zjazdowym i biegowym, saneczkarstwie i łyżwiarstwie, spotkacie się z zaprzegiem psów husky, zabawicie się w Snow Parku na Gubałówce i w Aquaparku. A oprócz tego, jak zwykle – codzienne zajęcia fitnes, marsze Nordic Walking, basen. TERMIN: 12-25.02.2017 (14 dni) – CENA: 2360 zł oraz  12-18.02.2017 i 19-25.02.2017 (7 dni) – CENA: 1180 zł . WSZYSTKO W W CENIE – wypożyczenie sprzętu narciarskiego i łyzwiarskiego, karnet narciarski, wstępy! Dopłata tylko za ewentualny dojazd.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wypoczynkowy ZAKOPIEC położony jest w górnej części Zakopanegoprzy górskich szlakach turystycznych, 200 m od wejścia do Tatrzańskiego PN (Dolina Olczyska), 600 m od stoku Nosal, niedaleko Kuźnic i dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch, ok. 2,7 km od ścisłego centrum Zakopanego oraz Krupówek, 400m od jednego z najpiękniejszych zabytków architektury drewnianej na Podhalu – Kaplicy na Jaszczurówce.

Posiada 120 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach 2, 3 i 4 os. oraz pokojach typu studio (2+2) i (2+3)os. W ośrodku znajduje się winda. Każdy pokój wyposażony jest w TV, radio, łazienkę z prysznicem oraz dostęp do Internetu.

W „Zakopcu” jest urokliwa jadalnia w stylu regionalnym z kominkiem, mini siłownia (wiosła, rowerek, atlas, stepper, maty do ćwiczeń) oraz sala, na której będziemy ćwiczyć. Jest także kącik zabaw dla dzieci,  stół do ping-ponga i duży teren przed ośrodkiem, z miejscem na zabawy na śniegu i na ognisko.

KADRA:

młodzi ale sprawdzeni wychowawcy, z doświadczeniem w pracy na obozach odchudzających i po specjalnym przeszkoleniu, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć fitness, opieka medyczna, dietetyk przez 3 dni w turnusie, instruktor narciarski podczas zajęć z nart biegowych i zjazdowych. 

WYŻYWIENIE:

5 posiłków dziennie o obniżonej kaloryczności. Zbilansowana dieta, dostosowana do zapotrzebowania rosnącego organizmu dziecka, ułożona została przez dietetyka z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Dieta ta nie jest trudna do zniesienia dla dzieci – pomimo iż porcje są niewielkie to podawanie posiłków co 2,5 – 3 godz. nie dopuszcza do wystąpienia uczucia głodu.

PROGRAM:

 • zajęcia odchudzająco-kondycyjne – minimum 2 godziny dziennie:
  • na sali gimnastycznej – ćwiczenia aerobowe, rozciągające, ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki, elementy pilates, jogi i form tanecznych
  • mechanoterapia w w mini siłowni
  • na basenie (2 wejścia w turnusie) – aquaaerobik, zabawy z piłką, pływanie,
  • Nordic Walking, 
 • zabawy na świeżym powietrzu: Śnieg jest super! – zjazdy z górki na pazurki na saneczkach, jabłuszkach i na czym tylko się da, budowa śnieżnego igloo, bitwa na śnieżki, konkurs na najładniejszą rzeźbę w śniegu,
 • zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Zakopanego i okolic: Duża Krokiew, Krupówki, Muzeum Tatrzańskie, Dolina Olczyska, Kaplica na Jaszczurówce, Kuźnice i in. 
 • wjazd kolejką szynową na Gubałówkę, a na jej szczycie zabawa w Snow Parku: przejażdżka skuterem śnieżnym, snow tubing i snow rafting – jazda za skuterem na wypełnionych powietrzem kołach oraz w pontonie, zimowa rura – dużo zabawy i śmiechu,
 • dwugodzinna zabawa w AQUAPARKU w Zakopanem. W skład kompleksu wchodzą 4 baseny (w tym basen zewnętrzny na tarasie widokowym – z wodą termalną i widokiem na Giewont) wraz z dodatkowymi atrakcjami: rwącą rzeką, 6 jacuzzi oraz 5 zjeżdżalniami. Najdłuższa z nich ma długość 166,5 m i wysokość 16,7 m, rozwinąć w niej można prędkość do 26 km/h. 
 • 2 wyjścia na łyżwy na lodowisko Tatra Ice zlokalizowane w samym centrum Zakopanego, z pięknym widokiem na Tatry. Tafla lodowiska ma 600 m kw. i jest sztucznie mrożona (wypożyczenie łyżew i butów w cenie obozu). 
 • 3 dni nart biegowych: dwa dni po 2 godz. nauki chodu narciarskiego, zjadu na wprost, zwrotu, podchodzenia, hamowania a w trzecim dniu 2,5 h wycieczka trasą dla nart biegowych (wypożyczenie bytów i nart biegowych w cenie obozu).
 • 3 dni nart zjazdowych lub snowboardu: trzy dwugodzinne szkolenia z instruktorem narciarskim / snowboardowym (wypożyczenie sprzętu: nart / deski, butów, kasków oraz trzydniowy karnet narciarski w cenie obozu). Snowboard tylko dla początkujących, grupa zostanie uruchomiona dla  min. 8 osób.
 • pokazy psich zaprzęgów, zabawa z psami, nauka prawidłowego postępowania z psami, instruktaż powożenia psim zaprzęgiem, krótka przyjażdżka
 • zajęcia z dietetykiem na temat prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zasad odchudzania,
 • wieczorne świetlicowe zabawy, konkursy, występy, „Mam talent”, dyskoteka,
 • ognisko,
 • zawody sportowe na śniegu,
 • turnieje, quizy i zabawy integracyjne, projekcje filmowe.

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość odwołania niektórych punktów programu w przypadku długotrwale niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających ich odbycie. W takim przypadku w zamian będą prowadzone dodatkowe zajęcia kondycyjne oraz gry i zabawy w ośrodku.

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.